Mój region dawniej i dziś.
Dodane przez PG dnia Czerwiec 16 2013 21:55:53

14 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie IX Powiatowego Konkursudla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych – „Mój region dawniej i dziś. Konsekwencje członkostwa Polski w Unii Europejskiej”. 

 

Zapraszamy do galerii.


Treść rozszerzona

14 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie IX Powiatowego Konkursudla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych – „Mój region dawniej i dziś. Konsekwencje członkostwa Polski w Unii Europejskiej”. Jednym z celów przedsięwzięcia jest popularyzacja wśród uczniów wiedzy o ich „małej ojczyźnie” oraz przedstawienie efektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne, w których ocenili efekty przynależności do „wspólnej Europy”.
Komisji oceniającej prezentacje przewodniczył kierownik Izby Regionalnej w Świeciup. Przemysław Krzyżanowski.
W kategorii szkół gimnazjalnych wyróżnienie otrzymały: Anna Łyskawa i Kamila Piotrowska z Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Jeżewie.
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:I miejsce - Justyna Bocian i Agata Recka z I Liceum Ogólnokształcącego w ŚwieciuII miejsce - Karolina Karwasz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu   oraz Krzysztof Listewnik, Arkadiusz Karwasz i Mariusz Keller z I LO w ŚwieciuIII miejsce - Monika Kotowska, Natalia Matuszczak i Ewa Linert z I LO w Świeciu.Wyróżnienie otrzymały: Patrycja Ginter i Magdalena Galikowska z I LO w Świeciu.
Gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnej edycji konkursu.

Zapraszamy do galerii.