Już po otrzęsinach!
Dodane przez Kuba dnia Październik 29 2017 21:48:43

Pierwsze koty za płoty. Już po otrzęsinach! 
Uczniowie wszystkich klas I spisali się wyjątkowo-
zorganizowali się mimo innych nowych obowiązków, nie mieli oporów, żeby się przebrać, zatańczyć, zaśpiewać, zjeść wyjątkowo pikantne spaghetti, jabłko na sznurku, czy też wykonać slalom z taczką.
Układ choreograficzny i przebranie zostały perfekcyjnie przygotowane. Uczniowie odpowiadali na wymyślne pytania o szkole, muzyce i z wiedzy ogólnej. Było wesoło, kolorowo, międzynarodowo i etnicznie.

GALERIA


Treść rozszerzona

 Klasa I a wraz z wychowawcą p. Moniką Błachowicz - bawiła się w rytmach i strojach meksykańskich, I b z wychowawcą p. Bożeną Mischker -chińskich, I c z wychowawcą p. Ewą Palką-hinduskich, I d z wychowawcą p. Cecylią Szupryczynską -irlandzkich. Po zaciętej rywalizacji (ale w radosnej atmosferze) otrzęsiny wygrała klasa I a, II miejsce zajęły klasy I b i I c, a III - klasa Id.
Wszystkie klasy integrowały się przy klasowym grillowaniu, a później podczas wspólnej szkolnej imprezy, były tańce i rozmowy przy księżycu i rozgwieżdżonym niebie.
Drodzy pierwszoklasiści, okazaliście się godnymi, aby wstąpić w progi I Liceum Ogólnokształcącego im. F. Ceynowy w Świeciu. Jeśli tak jak do otrzęsin, z entuzjazmem i zaangażowaniem przygotujecie się do matury, nie będziecie mieli żadnych problemów:)

Gościem honorowym była p.dyrektor Ewa Szczepanowska, otrzęsiny przygotowała klasa II b, pod czujnym okiem p. Marii Żmijewskiej, za co szczególnie dziękujemy.
W jury oprócz organizatorów zasiedli nauczyciele p. Marzenna Stolarska oraz p. Grzegorz Stypulski.

 

GALERIA