Zwycięski biwak w Tleniu- nagroda w biegu „Świecka piątka”
Dodane przez NP dnia Czerwiec 11 2015 22:57:19

„Wybiegana” nagroda klasy I A, czyli dwudniowy biwak w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym „Perła” stanowił dla uczniów tej klasy przyjemne przedłużenie ubiegłego weekendu.


Treść rozszerzona

 W poniedziałek 8 czerwca uczestnicy integracji wraz z opiekunami p. Joanna Rutkowską oraz Natalią Poćwiardowską spotkali się przed ośrodkiem, aby następnie tuż po zakwaterowaniu dowiedzieć się czegoś nowego o sobie poprzez udział w zabawach integracyjnych: „Dwie prawdy i kłamstwo”, „Którzy z Was…?” oraz „Most na rzece Kwai.”. Szczególnie emocjonująca okazała się ta ostatnia, polegająca na ułożeniu przez każdą z grup najdłuższego mostu z rzeczy, które uczniowie mieli przy sobie. Każda część garderoby mogła zaważyć na zwycięstwie, a kluczem do dobrej zabawy okazała się solidna nagroda- dwie duże pizze ;)   Po obiedzie był czas na spacer „Perłowym szlakiem” oraz przepyszne lody „Pod Klonem.”  Wieczór spędziliśmy na karaoke przy starych szlagierach, które przygotowali Weronika Kobuz oraz Sebastian Brucki. Wśród wspólnego śpiewu nie zabrakło też singli i duetów- każdy dał z siebie wszystko. Następnego dnia tuż po śniadaniu zwycięscy sportowcy integrowali się przy grach karcianych oraz grze towarzyskiej Dobble, a zaraz po rozgrzewce umysłów ruszyliśmy do lasu na podchody pełne atrakcyjnych zadań i świetnej zabawy.

 

Klasa I A pragnie raz jeszcze serdecznie podziękować p. Mariuszowi Majce oraz p. Alicji Bobińskiej za umożliwienie tego wyjazdu! 

 

Zapraszamy do fotoreportażu