WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

BIEG ,,Bądż szybszy od chłoniaka''

Newsy

W niedzielę 23 lutego o godzinie 11:00 grupa The Absorbers z I LO w Świeciu biorąca udział w 7 edycji programu Mam Haka Na Raka organizuje bieg uliczny na dystansie 5km. Bieg ma charakter rekreacyjno - sportowy. Dopuszcza się uczestników "nordic walking". Start i meta usytuowane będą na stadionie "Wdy" w Świeciu. Biuro zawodów i zapisy w dniu startu w godzinach 9:00 - 10:40. Udział w biegu jest bezpłatny.

 

TRASA BIEGU

REGULAMIN BIEGU

 

Serdecznie zapraszamy!

Kulig goni kulig

Newsy

Korzystając ze śnieżnej pogody kolejna grupa uczniów naszego LO udała się w piątek 3 stycznia do Gródka na saneczkowe szaleństwa. 

Po bułgarsku i europejsku

Newsy

Dnia 29 stycznia podsumowaliśmy serię spotkań z Petia Gurnovea z Bułgarii, która zakończyła kulturoznawcze zajęcia w naszej szkole. Przypomnijmy, iż Petia przybyła do Świecia na 6 miesięcy dzięki zaproszeniu Towarzystwa Miłośników Ziemi Świeckiej aby promować Wolontariat Europejski i nie tylko.

Lekcja dziennikarstwa w praktyce

Lekcja dziennikarstwa w praktyce

W piątek grupa uczęszczająca na lekcje podstaw dziennikarstwa miała okazję spróbować swoich sił podczas zajęć warsztatowych przeprowadzonych przez dziennikarza Radia PiK - Michała Słobodzian. Odpowiedział on na pytania uczniów dotyczące pracy w radiu, wymaganych predyspozycji, zaprezentował zabawne "wpadki" dziennikarskie. Młodzież miała okazję zredagować i nagrać własne teksty informacyjne.

 

Zapraszamy do galerii: http://1lo-swiecie.home.pl/photogallery.php?album_id=135

Białe szaleństwo part II

Białe szaleństwo part II

29.01.2014r. odbył się wyjazd na śnieżne szaleństwa do Unisławia. Uczestnikami byli uczniowie klasy 2a, a opiekunami p. Renata Lisowska i p. Mariusz Majka.

Białe szaleństwo

Białe szaleństwo

Klasa III d i przedstawicielki klasy I d udowodnili dzisiaj, że na śnieżne zabawy nigdy nie jest za późno. Kulig, ognisko, śnieżne aniołki i wywrotki- to jest to :)

 

Zapraszamy do galerii: http://1lo-swiecie.home.pl/photogallery.php?album_id=134

Studniówka '14

Studniówka '14

24 stycznia, czyli dokładnie 100 dni przed maturą tegoroczni abiturienci świętowali jedno z najważniejszych wydarzeń w swoim dorosłym życiu. Szampańska zabawa przy dźwiękach zespołu i DJ'a oraz przy suto zastawionych stołach trwała do białego rana! Chcesz zobaczyć jak się bawiliśmy?

Zajrzyj na nasz facebook'owy profil: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1417988621776941.1073741864.1374954779413659&type=1

Uwaga MATURZYŚCI !!!!

Newsy

Przypominamy, że w czasie ferii przeprowadzona będzie próba części ustnej egzaminu maturalnego z języka angielskiego.

Harmonogram

Nasi sportowcy górą!

Newsy

Kolejne sukcesy naszych sportowców! Sprawdź to:

 

http://swiecie24.pl/Czerwony_Ogolniak_mocny_w_siatkowce,10748.html

Mam haka na raka7

Mam haka na raka7

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji „Mam haka na raka”. Tegoroczna 7. edycja programu została poświęcona nowotworom układu chłonnego - chłoniakom. Grupa „The Absorbers”, która zaangażowała w ten projekt, prężnie działa na terenie naszego regionu. Ich działalność możecie śledzić na ich facebookowej stronie WWW.facebook.com/theabsorbers

 

Dziewczyny organizują konkurs fotograficzny „Doceń wartość życia”, który trwa do 13.02.2014r.. oraz bieg „Bądź szybszy od chłoniaka” ,który odbędzie się 23.02.2014r. Więcej informacji znajdziecie w regulaminach. 

 

Zachęcamy do wzięcia udziału!

 

REGULAMIN BIEGU 5km

Oswiadczenie bieg

Regulamin konkursu foto

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wystawa:' Artystyczna Dusza Naszej Szkoły'

Wystawa:' Artystyczna Dusza Naszej Szkoły'

Wystawa prac uczniów naszej szkoły została otwarta dnia 16 stycznia. Możecie obejrzeć rysunki, obrazy i fotografie artystycznych dusz naszej szkoły ( kolejność alfabetyczna): Magdy Galikowskiej, Klaudii Heldt, Agnieszki Jarosz, Klaudii Kapuścińskiej, Dominiki Kołodziej, Emilii Miechowieckiej, Weroniki Nowickiej oraz dwóch uczniów wystawiających prace pod pseudonimami: IKIMINO i burakKWR:)
Wystawa składa się z dwóch części: pierwsza ekspozycja przy wejściu głównym do szkoły, druga do obejrzenia w auli- podczas długiej przerwy.

 

Zapraszamy!

Organizator wystawy: Bożena Mischker z ogromną pomocą i zaangażowaniem Agi Jarosz

 

Zapraszamy do galerii

Wygenerowano w sekund: 0.05
1,710,317 unikalnych wizyt