WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Konkurs Fotograficzny DEUTSCHE STARS

Newsy

Sedecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszego LO do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym!

 

Sprawdź szczegóły na naszym profilu na FB!

Nareszcie!

Nareszcie!

Widzimy się za dwa tygodnie!

Walentynki :*

Walentynki :*

Święto zakochanych połączyliśmy w tym roku z akcją profilaktyczną powiatowej stacji SANEPID pod hasłem "Mój Walenty jest the best, idzie ze mną zrobić test". Oprócz tradycyjnej walentynki, uczniowie otrzymali ulotki informacyjne dotyczące sytuacji, w których może dojść do zakażenia wirusem HIV oraz możliwości przeprowadzenia testu na jego obecność. Profilaktyki nigdy za wiele Pozdrawiamy wszystkich zakochanych. 3a

Zapraszamy do galerii

O mediach (prawie) wszystko!

O mediach (prawie) wszystko!

28 stycznia 2015r. młodzież z klas IIIc, a, d oraz IIa uczestniczyła w wycieczce o charakterze edukacyjnym. Uczniowie w ramach zajęć podstawy dziennikarstwa i komunikacji społecznej zwiedzili redakcję Gazety Pomorskiej, znajdującej się przy ul. Zamoyskiego w Bydgoszczy. Poznali charakter pracy w poszczególnych działach pisma, aktualnie stosowane rozwiązania techniczne w zakresie wydawania gazety. Ponadto młodzież miała okazję zobaczyć sposób przygotowywania Zbliżeń i innych programów telewizyjnych w regionalnym ośrodku TVP. Być może w przyszłości nasi uczniowie znajdą się w zespołach redakcyjnych ważnych mediów w Polsce!

Pracujemy nad kondycją

Pracujemy nad kondycją
Już od tego semestru nasi uczniowie mają możliwość korzystania z klubu fitness Top Notch w ramach lekcji wychowania fizycznego. Jak na razie zajęcia cieszą się dużą popularnością, bo każdy wie, że sama nauka nie zapewni nam zdrowego stylu życia. Tak więc wspólnie dbamy o zachowanie równowagi psychomotorycznej, niezbędnej dla młodych ludzi. Pierwszą grupę upamiętniliśmy na kilku fotkach . Pozdrawiam i życzę, dobrej kondycji. Do zobaczenia na trasach wokół Świecia i nie tylko.
Renata Lisowska

Poezja w obiektywie

Poezja w obiektywie

" W naszym teatrze nie zawsze chodzi o spektakl. Czasami ważniejsze jest spotkanie."

Grupa uczniów naszej szkoły biorąca udział w zajęciach artystycznych i teatralnych zmierzyła się z nietypową interpretacją utworów lirycznych. Okazało się, że piękne "słowo poetyckie" można zinterpretować kadrem fotograficznym.

Ortografia- dla nich żaden problem!

Newsy

10.12.2014r. odbył się XI Szkolny Konkurs „Potyczki ortograficzne”, przeprowadzony przez nauczycieli języka polskiego. W tym roku z tekstem Świąteczna krzątanina zmierzyło się 20 uczniów z klas I i II naszej szkoły.

Deutschfreund po raz kolejny

Deutschfreund po raz kolejny

W styczniu odbyło się wręczenie dyplomów i upominków w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego "Deutschfreund". W tym roku aż 9 osób reprezentowało naszą szkołę w dwóch kategoriach.

Turniej Mikołajkowy w siatkówkę

Turniej Mikołajkowy w siatkówkę

I miejsce dla naszych siatkarek w Mikołajkowym Turnieju o Puchar Starosty Świecia to nie lada gratka!

GRATULUJEMY !

WOŚP

Newsy

W minionym tygodniu nasza szkoła zaangażowała się w pomoc dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która jutro zagra dla nas już 23. raz.

 

Zapraszamy do galerii

Charytatywnie

Newsy

17.12.2014r. p.prof.Renata Lisowska wraz z uczennicami klasy 2c wybrała się z prezentami do Domu Dziecka w Chełmnie. Na ten cel klasa oraz wszyscy, którzy przybyli na naszą charytatywną dyskotekę zebrali 748 zł!

 

Zapraszamy do galerii

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,673,599 unikalnych wizyt