WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Dzień muzyki

Dzień muzyki

Dnia 14 marca br. odbył się Dzień Muzyki zorganizowany przez klasę 2c. W ramach konkursu, 3-osobowe reprezentacje klas wzięły udział w potyczkach muzycznych pt. "Jaka to melodia?". Zadaniem uczniów było określenie wykonawcy oraz tytułu 33 utworów muzycznych. W wyniku ostrej rywalizacji, 1. miejsce zajęła klasa 3b, 2. miejsce - klasa 1d a 3. klasa 1a. Zwycięzcy otrzymali słodkie przekąski. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Na długiej przerwie nasz szkolny zespół "Muzycy z Czerwonego" uświetnił ten dzień niezapomnianym koncertem. Ogromnie dziękujemy! 

Galeria

Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

We wtorek 14.03.2017r. grupa uczniów z "Czerwonego" brała udział w warsztatach teatralnych z naszym absolwentem Patrykiem Rybusem. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Publicznej na Sądowej.

W-f na trampolinach

W-f  na trampolinach

W-f inaczej? U nas wszystko możliwe. W tym tygodniu grupa uczennic brała udział w zajęciach fitness na trampolinach w ramach lekcji z wychowania fizycznego. Siódme poty wyciskała z nich Pani Kaja- wykwalifikowana instruktorka, a gospodarzem zajęć była Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu.
Dziękujemy 

 

galeria

Zaproszenie na drzwi otwarte 2017

Zaproszenie na drzwi otwarte 2017

Widzimy się już jutro,

więcej informacji w galerii  

Powiatowy konkurs "TARGET"

Powiatowy konkurs "TARGET"

Kochani "targetowicze"! Dzisiaj pod lupę bierzemy Moskwę. Miłej lektury 

 

Treść w Galerii    Wink

Niemiecka myśl motoryzacyjna

Niemiecka myśl motoryzacyjna

Niemiecka myśl motoryzacyjna - to hasło przewodnie tegorocznej edycji organizowanego przez nauczycieli germanistów projektu edukacyjnego „Niemieckie Kulturalia”.

Co sprawia, że auta niemieckich marek takich jak Audi, Mercedes, Opel, BMW czy Volkswagen chce mieć niemal każdy kierowca w swoim garażu?

 

Galeria

Dzień kobiet

Dzień kobiet

Dzień Kobiet w naszej szkole. 
Było słodko

Galeria     Laughing

Powiatowe Zawody Siatkarskie 2017

Powiatowe Zawody Siatkarskie 2017

W dniu 21.02 odbyła się Powiatowa Licealida w Piłce Siatkowej dziewcząt. W turnieju brało udział 5 zespołów. Po zaciętym meczu przeciwko II LO w Świeciu nasza reprezentacja zajęła wysokie drugie miejsce, które dało awans do ćwierćfinałów wojewódzkich. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w półfinale.

 

Następnego dnia tj. 22.02 odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowe chłopców. Nasza drużyna zajęła również drugie miejsce, niestety nie zdołała uzyskać awansu do kolejnego etapu. Drużyny reprezentowały bardzo wyrównany poziom.

 

galeria

Bieg "Świecka Piątka"

Bieg "Świecka Piątka"

I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy w Świeciu przy współudziale Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu zaprasza do wspólnego biegania.

  • bieg ma charakter otwarty i może w nim wziąć udział każdy pełnoletni zawodnik, który zgłosi się do biegu oraz podpisze oświadczenie o biegu na własną odpowiedzialność Oświadczenia będą dostępne w biurze zawodów w dniu startu w godzinach 9:00 – 10:30;
  • zawodnicy w wieku 13-18 lat (którzy w dniu biegu nie osiągnęli jeszcze pełnoletniości) zobowiązani są do posiadania pozwolenia na udział od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Wzór pozwolenia 
  • zgłoszenia do biegu  w dniu startu w godzinach 9:00 – 10:30 w Biurze Zawodów na stadionie KS „Wda” Świecie oraz wcześniej pocztą elektroniczną na adres email: renata-lisowska@tlen.pl,
  • wszyscy zawodnicy muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów najpóźniej do godziny 10:30. Podczas weryfikacji zawodnicy muszą posiadać dokument potwierdzający tożsamość.
  • Zawody odbędą się w niedzielę 9 kwietnia 2017r. o godzinie 11:00.
  • Biuro zawodów czynne w godzinach 9:00 – 10:30;
  • Start i meta na stadionie KS „Wda” Świecie.
  • Zapisy do biegu kończą się w dniu startu o godzinie 10:30.

Regulamin

Trasa biegu

Spotkanie z psychologami

Spotkanie z psychologami

Dnia 2 stycznia odbyło się spotkanie psychologów z Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Sopocie z uczniami klasy IIIA. Nawiązana kilka lat temu współpraca w ramach programu Strefa Młodzieży, nowatorskiego przedsięwzięcia profilaktyczno-edukacyjnego, którego celem jest wspieranie rozwoju młodych ludzi w wieku licealnym, a także ich rodziców i nauczycieli w budowaniu codziennych relacji z podopiecznymi, zaowocowała kolejnymi warsztatami dla naszych uczniów, tym razem z zakresu metod skutecznej nauki, zarządzania sobą w czasie oraz automotywacji.  

 

Galeria

Świąteczny kiermasz książek

Świąteczny kiermasz książek

Biblioteka szkolna zaprasza

Zapraszamy do biblioteki na Świąteczny Kiermasz Taniej Książki. Dostępne są opracowania lektur, niezbędniki maturzysty, tablice szkolne z różnych przedmiotów, powieści, książki kulinarne i inne.
Zapraszamy już dziś.

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,708,988 unikalnych wizyt