Nawigacja

Aktualności

Dla kandydatów

O nas

SU

Dla maturzystów

Dokumenty szkolne

Multimedia

Konkursy

Projekt Unijny 18/19

Wymiany młodzieży

WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2019".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Konkurs Walentynkowy

Konkurs Walentynkowy

Wyznania miłości, kwiaty, słodycze, to najczęstsze sposoby okazywania uczucia w dzień walentynek. W naszej szkole uczciliśmy to miłe święto II Powiatowym Konkursem ,,Walentynkowy Wiersz o Miłości". 

Wykład z matematyki

Dnia 07.02.2019 r. w I LO w Świeciu odbył się wykład popularnonaukowy „Szaleństwa nieskończoności” prowadzony przez dra Adriana Falkowskiego z Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu. Nasza szkoła współpracuje z tą uczelnią od 2004 roku, dzięki czemu co rok gościmy pracowników naukowych. 

 

 

 

Zapraszamy do fotorelacji

Matma też może być wesoła :)

Matma też może być wesoła :)

Dnia 07.12.2018 r. w auli I LO w Świeciu odbył się XVII Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas I „Matematyka na wesoło” pod hasłem „Rejs z matematyką”. Organizatorem była klasa IIIa wraz z nauczycielami Marzenną Stolarską i Danutą Zblewską - Safian. Konkurs służy przede wszystkim ukazaniu szerokich zastosowań matematyki w życiu codziennym, rozwijaniu umiejętności logicznego myślenia oraz integracji uczniów klas I.

 

Międzynarodowy Dzień Ziemii

Międzynarodowy Dzień Ziemii

W ramach nadchodzącego Międzynarodowego Dnia Ziemi (22.04.2019r.) społeczność I Liceum Ogólnokształcącego  w Świeciu planuje  w ciekawy i  innowacyjny sposób przygotować jego obchody. 

 

Wycieczka do Mondi Świecie S.A.

Wycieczka do Mondi Świecie S.A.

7 grudnia uczniowie klasy IIc mieli okazję zwiedzić Mondi Świecie S.A. Wycieczka była jedną z nagród za udział młodzieży w biegu "Świecka Piątka". 

Konkursu Języka Angielskiego TARGET

Newsy

Dnia 28 listopada odbyła się w naszej szkole V edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego TARGET. W tym roku do konkursu przystąpiło dziewięć szkół z Powiatu Świeckiego:

Razem na Święta

Razem na Święta

 

Uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego imienia Floriana Ceynowy włączyli się do akcji ogłoszonej przez MEN pod nazwą „Razem na Święta” i w ramach szkolnego wolontariatu zorganizowali:

 

Olimpiada wiedzy o ZUS

Newsy

Dnia 27 listopada w naszej szkole odbył się I etap Ogólnopolskiej Olimpiady o Ubezpieczeniach Społecznych, realizowanej pod hasłem „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.  Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Organizatorem Olimpiady jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych   z siedzibą w Warszawie.

Spotkanie z wolontariuszką

Spotkanie z wolontariuszką

Uczniowie z Czerwonego pomagają ludziom i zwierzętom
W tym roku już po raz trzeci uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Świeciu ogłosili zbiórkę funduszy przeznaczonych na zaspokojenie potrzeb schroniska dla bezdomnych zwierząt 
w Sulnówku.

Powiatowe zawody w Tenisie stołowym

Powiatowe zawody w Tenisie stołowym

Dnia 27 listopada nasza szkoła była organizatorem Powiatowej Licealiady w Tenisie Stołowym.

100-lecie Odzyskania Niepodległości

100-lecie Odzyskania Niepodległości

OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA W CZERWONYM
09 listopada o 11.11 rozpoczęto w I Liceum Ogólnokształcącym upamiętnienie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O tej właśnie godzinie wszyscy, zarówno grono pedagogiczne jak i społeczność uczniowska, odśpiewali cztery zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”.

Wygenerowano w sekund: 0.02
1,788,086 unikalnych wizyt