WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Pożegnanie z przedmiotami

Pożegnanie z przedmiotami

 :)Ale po kolei. Wszystkie nasze pierwszaki przez cały rok zmagały się ze standardowymi przedmiotami, które każdy musiał zaliczyć. W drugiej i trzeciej klasie natomiast zostają im tylko: język polski, matematyka, języki obce oraz przedmioty rozszerzone i uzupełniające, które sami sobie wybrali. Tym sposobem niektórzy pożegnali się już na dobre z biologią, fizyką, informatyką, wiedzą o społeczeństwie itp.

Warto jednak podkreślić, że wybór zajęć na poziomie rozszerzonym jest opatrzony bardzo dużą swobodą, aby każdy mógł dostosować swoją ścieżkę do uzdolnień i planów na przyszłość. Poza tym naszym uczniom oferujemy szeroką gamę dodatkowych przedmiotów uzupełniających, które wykraczają poza ramy standardowych lekcji. Każdy może wybrać coś dla siebie! Język angielski konwersacyjny, podstawy dziennikarstwa i komunikacji społecznej, zajęcia teatralne, biologia eksperymentalna, chemia w zadaniach, matematyka w zastosowaniach, informatyka w zastosowaniach, warsztat i techniki rysunku lub ratownictwo w pożarnictwie sprawią, że nauka w naszej szkole będzie ciekawsza i bardziej praktyczna.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak mogłaby wyglądać wasza ścieżka edukacyjna w naszym LO, zapraszamy na stronę internetową: http://www.1lo-swiecie.home.pl/nabor/klasy_od_2016.pdf

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.05
1,711,959 unikalnych wizyt