WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Obejrzyj spot reklamowy KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Olimpiada Języka Angielskiego

Olimpiada Języka Angielskiego

XV OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO
16 LISTOPADA br. o godz. 9:00 w auli naszej szkoły odbędzie się etap szkolny XV Olimpiady Języka Angielskiego.Podstawowym celem olimpiady jest budzenie i rozwijanie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim oraz podniesienie ich poziomu wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego.
TRZY ETAPY KONKURSUZgodnie z założeniami eliminacje są trzystopniowe.I stopień -zawody szkolneII stopień -zawody okręgoweIII stopień - zawody centralne (finał)Na etapie szkolnym (I stopień eliminacji) uczniowie rozwiązują testy, które weryfikują ich znajomość języka. Podczas II etapu uczestnicy również wypełniają testy. Uczestnicy olimpiady z, którzy z testu uzyskają powyżej 50% + 1 punkt w teście pisemnym podchodzą do egzaminu ustnego, który ma na celu sprawdzenie umiejętności prowadzenia konwersacji w języku angielskim, a także sprawdzenie podstawowych wiadomości z historii, geografii i literatury Wielkiej Brytanii i USA. III etap olimpiady organizuje Komitet Główny, mieszczący się w siedzibie Wyższej Szkoły Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu. Eliminacje centralne (finał) składają się z części pisemnej i ustnej i mają za zadanie wyłonić laureatów konkursu.

Laureaci i finaliści otrzymują z języka angielskiego ocenę celującą na koniec roku szkolnego, są też zwolnieni z egzaminu dojrzałości z języka angielskiego.Organizatorem olimpiady jest Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Serdecznie zapraszamy i już od dziś trzymamy kciuki :)
Jednocześnie informujemy, że dostępna jest już platforma treningowa ztestami z języka angielskiego, dostępna nie tylko dla uczniówprzygotowujących się do olimpiady, ale dla wszystkich, pragnącychspróbować swoich sił w języku angielskim.Platforma dostępna jest pod adresem http://rejestracja.oja.wsjo.pl. Po ok 15 minutach od dokonania rejestracji można zalogować się do platformy na stronie: https://www.e-wsjo.pl/olimpiadyjezykowe

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.19
1,672,552 unikalnych wizyt