Stypendia dla absolwentów
Dodane przez mderegowski dnia Styczeń 31 2018 23:02:13

STYPENDIA DLA NASZYCH ABSOLWENTÓW

W dniu 22 grudnia w auli nasze szkoły odbyło się wręczenie stypendiów naszym 4 absolwentom. Są to stypendia na pierwszy rok studiów dziennych. Na drugi rok studiów otrzymała też nasza absolwentka Weronika Nowicka (miała też na pierwszy rok). Kwota to 5 tysięcy złotych w transzach po 500 zł przez 10 miesięcy.

Galeria


Treść rozszerzona

Stypendia otrzymało 6 absolwentów szkół Powiatu Świeckiego, z tego czterech absolwentów naszej szkoły.Wymagany był 25% wkład własny, alenie stypendystów, tylko Stowarzyszenia "Razem dla Świecia". Wkład własny wpłaciła firma "SCHUMACHER PACKAGING - zakład Bydgoszcz Sp. z o. o. Poledno. Mieliśmy zaszczyt gościć dwóch przedstawicieli firmy Pana Tadeusza Tukiendorf - Członka zarządu i jednocześnie dyrektora d/s sprzedaży firmy Schumacher oraz Panią Arletę Gmys - kierownika d/s zasobów ludzkich i administracji, która jest absolwentką naszego liceum. Autorem programu stypendiów pomostowych jest Polsko Amerykańska Fundacja Wolności.

Więcej na ten temat dowiemy się ze strony:
www.stypendia-pomostowe.pl

 

Po uroczystości w auli, Pan Dariusz Woźniak (Razem dla Świecia), przedstawiciele firmy Schumacher oraz stypendyści udali się na spotkanie przy kawie do gabinetu dyrektora szkoły.