I Liceum Ogólnokształcące im. Floriana Ceynowy w Świeciu Puchary rozdane!
Dodane przez MG dnia Październik 08 2014 20:20:27

26 września 2014 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych o Puchar Dyrektora I LO w Świeciu. Biegi przełajowe już na stałe wpisały się w tradycję naszej szkoły. Zawody zostały zorganizowane już po raz  piętnasty.


Zapraszamy do galerii!


Treść rozszerzona

W naszej szkole jest wiele osób dla których bieganie jest pasją, dlatego zawody cieszą się dużym zainteresowaniem. W  tegorocznych zawodach udział wzięło 29 osób, w tym  15 dziewcząt i 14 chłopców. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Angelika Klemens, drugie Klaudia Heldt, a trzecie Joanna Osiak. W kategorii chłopców pierwsze miejsce  zajął Konrad Błachowicz, drugie  Kamil Kołodziejczak, trzecie Jakub Bagiński.

Warto też dodać, że nigdy w historii zawodów nie odnotowano złych warunków atmosferycznych- nasi biegacze zawsze startują przy pięknej, słonecznej pogodzie. Nawet gdy cały dzień pada na czas zawodów niebo przejaśnia się specjalnie dla naszych sportowców. Jak widać nawet pogoda zachęca do uprawiania sportu. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku chętnych do rywalizacji o puchar będzie jeszcze więcej.

 

Aleksandra Wasielewicz i Weronika Zielińska