WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Chcesz obejrzeć lipduba? KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Teatr Pantonimy "Minu"

Teatr Pantonimy "Minu"

Ostatnio nasi uczniowie mieli okazję obcowania z kulturą ... i to nie byle jaką. Świetną zabawę zapewnił nam teatr pantomimy "Minu"w przedstawieniu "Czy nasze ciało może mówić?". Jak za pomocą własnego ciała pokazać bieg w miejscu, zmagania ze ścianą czy artystyczną przemianę poety w ptaka? Tego nauczyły nas dwie aktorki, włączając do zabawy chętnych uczniów. 
Wrażenia niezapomniane!

Galeria

Konkurs matematyczny "Kangur"

Konkurs matematyczny "Kangur"

Dnia 16.03.2017, jak w całej Polsce, odbył się u nas konkurs matematyczny "Kangur". W tym roku udział w nim wzięło 8 śmiałków z klas I i III naszej szkoły. Wyniki poznamy za około 5 tygodni. Z niecierpliwością czekamy na sukcesy.Smile

Galeria

Wykład z matematyki

Newsy


Dnia 22.02.2017 r. w I LO w Świeciu odbył się wykład popularnonaukowy „Policzmy do nieskończoności” prowadzony przez mgra Mateusza Topolewskiego, doktoranta z Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu.

Zaproszenie do teatru 26.03.2017r.

Zaproszenie do teatru 26.03.2017r.

Cieszymy się, że nasi absolwenci pozostają z nami w stałym kontakcie. Tym razem jeden z nich zachęca do wyjazdu do teatru. Zobaczcie sami:

Dzień dobry, zapraszamy do Teatru Polskiego w Bydgoszczy. Akcja ma taki plus, że bilet grupowy (ponad 15 osób, które już uzbieraliśmy) kosztuje 20 zł od osoby. Spektakl  "Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowy"  odbędzie się 26.03.2017r. o godz.17:30
Dojazd we własnym zakresie, ale zawsze można dogadać się grupowo.

Pozdrawiam, 
Patryk Rybus

Wiosna?

Wiosna?

Wczoraj astronomiczna, dzisiaj kalendarzowa, a faktyczna kiedy? Wiosna, wiosna, czy to ty? 

 

galeria


Powiatowy konkurs "TARGET" NY

Powiatowy konkurs "TARGET" NY

A dla naszych "targetowiczów" i miłośników USA ostatnia już tura kulturoznawczych ciekawostek -  NY

 

Treść w galerii

Ćwierćfinały wojewódzkie w piłce siatkowej

Ćwierćfinały wojewódzkie w piłce siatkowej

Kilka fotek z ćwierćfinałów Wojewódzkich Licealiady w Piłce Siatkowej, gdzie nasze dziewczyny ponownie stanęły na podium zdobywając I miejsce. W przyszłym tygodniu jedziemy na następny etap: półfinał. Trzymajcie kciuki.

Galeria

Dzień muzyki

Dzień muzyki

Dnia 14 marca br. odbył się Dzień Muzyki zorganizowany przez klasę 2c. W ramach konkursu, 3-osobowe reprezentacje klas wzięły udział w potyczkach muzycznych pt. "Jaka to melodia?". Zadaniem uczniów było określenie wykonawcy oraz tytułu 33 utworów muzycznych. W wyniku ostrej rywalizacji, 1. miejsce zajęła klasa 3b, 2. miejsce - klasa 1d a 3. klasa 1a. Zwycięzcy otrzymali słodkie przekąski. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom!

Na długiej przerwie nasz szkolny zespół "Muzycy z Czerwonego" uświetnił ten dzień niezapomnianym koncertem. Ogromnie dziękujemy! 

Galeria

Warsztaty teatralne

Warsztaty teatralne

We wtorek 14.03.2017r. grupa uczniów z "Czerwonego" brała udział w warsztatach teatralnych z naszym absolwentem Patrykiem Rybusem. Spotkanie odbyło się w Bibliotece Publicznej na Sądowej.

W-f na trampolinach

W-f  na trampolinach

W-f inaczej? U nas wszystko możliwe. W tym tygodniu grupa uczennic brała udział w zajęciach fitness na trampolinach w ramach lekcji z wychowania fizycznego. Siódme poty wyciskała z nich Pani Kaja- wykwalifikowana instruktorka, a gospodarzem zajęć była Hala Widowiskowo-Sportowa w Świeciu.
Dziękujemy 

 

galeria

Zaproszenie na drzwi otwarte 2017

Zaproszenie na drzwi otwarte 2017

Widzimy się już jutro,

więcej informacji w galerii  

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,369,184 unikalnych wizyt