WYRÓŻNIENIA

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Floriana Ceynowy
tel/fax 523312264
ul. Gimnazjalna 3
86-100 Świecie
liceum_swiecie@poczta.onet.pl - sekretariat
1lo-swiecie@home.pl - administratorzy strony

POLUB NAS NA FACEBOOKU

POZDROWIENIIA

Astrobaza

KONKURS

Powitanie

Witamy na stronie internetowej I LO im. Floriana Ceynowy w Świeciu.
Chcesz obejrzeć lipduba? KLIKNIJ
..........
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. FLORIANA CEYNOWY w Świeciu jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".
..........
Konto bankowe Rady Rodziców przy I Liceum Ogólnokształcącym: 86 8168 0007 0001 6304 2000 0001

Wybory

Newsy

4 listopada 2011 roku nasi uczniowie głosowali w wyborach do samorządu uczniowskiego. Przedstawiamy wyniki...

Spotkanie autorskie

Newsy

26października młodzież z klasy Ie uczestniczyła w spotkaniu autorskim z p. Mirosławem Antonim Glazikiem, poetą, prozaikiem, dramatopisarzem, autorem felietonów, rozpraw naukowych, esejów. Uczniowie poznali najważniejsze osiągnięcia artystyczne zaproszonego gościa oraz aktywnie włączyli się w przebieg spotkania – recytując wybrane utwory poety, uczestnicząc w dyskusji na temat roli literatury w życiu człowieka. Wieczór autorski zorganizowała Biblioteka Pedagogiczna w Świeciu.
Zapraszamy do galerii. 

Halloween

Newsy

Dnia 28.10.11r. w naszej szkole odbyło się przedstawienie z okazji Halloween, które organizowała klasa IB. Uczniowie zmagali się w róznych konkurencjach np. quiz. Zadaniem kazdej klasy było przygotowanie paczki cukierków oraz przebranie jednego z uczniów za postac z serii "Harry Potter".
Zapraszamy do galerii. 

Kandydaci do SU

Newsy

W piątek 4 listopada w naszej szkole odbędą się wybory do SU. Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami .

Ślubowanie klas pierwszych

Newsy

Dnia 24 października uczniowie klas pierwszych złozyli uroczyste ślubowanie. W ten sposób dołączyli do społeczności szkolnej. Zapraszamy do galerii.

Dzień Edukacji Narodowej

Newsy

13 października 2011 obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. W szkolnej auli uczniowie przygotowali dla nauczycieli mały program artystyczny...

Otrzęsiny 2011

Newsy

20 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, organizowane przez klasę IID. Uczniowie mieli za zadanie przygotować układ taneczny do wylosowanego gatunku muzyki.
Zapraszamy do galerii

Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów

Newsy
Z przyjemnością informujemy, że ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji cyklu szkoleniowego:

„Działaj skutecznie! 
Młodzieżowa Akademia Lokalnych Liderów”

organizowanego przez Narodową Agencję Programu „Młodzież w działaniu”.

„Młodzież w działaniu” to program Unii Europejskiej wspierający uczestnictwo w kształceniu pozaszkolnym, czyli w edukacji pozaformalnej.

Młodzieżowa Akademia to cykl trzech szkoleń dla młodych ludzi w wieku 16 – 24 lat, którzy działają włączając się w życie swoich wsi, miejscowości, dzielnic i osiedli,  zrealizowali pierwsze inicjatywy i  mają apetyt na kolejne!

 

Kiermasz

Newsy

KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH odbędzie się w najbliższą środę, 7 września 2011r. w auli naszej szkoły. Rozpocznie się po drugiej lekcji a zakończy o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2011/2012

Newsy

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012 odbędzie się 1 września 2011 roku o godzinie 9:00 na boisku przed szkołą. W razie opadów deszczu zapraszamy do sali gimnastycznej.

Wyniki konkursu "KANGUR 2011"

Newsy

Na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2010/2011 rozdano nagrody tym uczniom naszej szkoły, którzy uzyskali najlepsze wyniki w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"...

Wygenerowano w sekund: 0.03
1,432,932 unikalnych wizyt